Silicamed O ziemi okrzemkowej wiemy.. prawie wszystko PERMA-GUARD EUROPE KON SKLEP AGRO KONTAKT

Historia

Jesteśmy przedstawicielem na Europę amerykańskiej firmy Perma-Guard Inc. Od ponad 60 lat światowego lidera w produkcji i dystrybucji amorficznej ziemi okrzemkowej. Nasza amorficzna ziemia okrzemkowa pochodzenia słodkowodnego jest co roku atestowana w USA przez rządową Agencję ds. Żywności i Leków (FDA), co roku dostaje też certyfikat OMRI (Instytut Badawczy Materiałów Organicznych). Jest minerałem o wspaniałych zaletach stosowanym przez użytkowników na całym świecie.

Sukces firmy Perma-Guard Inc. ma dwóch autorów. Pierwszym z nich jest jest Wally Tharp. Wally był amerykańskim ogrodnikiem i osobą zafascynowaną zdrowym trybem życia. Urodził się w 1919 roku, a niemal całe swoje zawodowe życie poświęcił ziemi okrzemkowej. Kiedy zrozumiał, jak pozytywne skutki niesie ze sobą jej wykorzystanie podjął decyzję o założeniu firmy Perma-Guard.

Jego biznesowym partnerem był Merv Haney, którego biznesowe zdolności i wizjonerskie spojrzenie na krzem inspirują pracowników firmy do dnia dzisiejszego. Obaj zbudowali markę, która od ponad 60 lat specjalizuje się w produkcji amorficznej ziemi okrzemkowej.

Perma-Guard w Polsce

Amorficzna ziemia okrzemkowa Perma-Guard Fossil Shell Flour jako jedyna ma atesty amerykańskie i UE. Przekonani o nadzwyczajnej roli i właściwościach krzemu dla ludzi, zwierząt i roślin, popularyzujemy ten wspaniały produkt. Od 2012 roku jako Perma-Guard Europe Sollaris Sp. z o. o. z powodzeniem sprzedajemy “Diatomit” jako suplement diety dla ludzi na rynku polskim i europejskim.

Bazując na 60 letnim doświadczeniu stosowania preparatów krzemowych na świecie, oferujemy produkt z “najwyższej półki”. Bo takim jest bez wątpienia “Diatomit”, czyli amorficzna ziemia okrzemkowa o jakości spożywczej. Więcej o Diatomicie dowiecie się Państwo na stronie produktowej.

Misja

Dziesiątki lat badań i testów dowodzą, że krzem jest jednym z najważniejszych pierwiastków w życiu człowieka. Amorficzna ziemia okrzemkowa wspomaga proces odtruwania organizmu i oczyszczania przewodu pokarmowego. Jej stosowanie skutkuje również poprawieniem stanu skóry, włosów i paznokci. Osoby decydujące się na suplementację amorficzną ziemią okrzemkową wspomagają wzmacnianie układu mięśniowo-naczyniowego zmniejszając tym samym ryzyko urazów i przyspieszając gojenie się ran oraz złamań. A to tylko część pozytywnych właściwości stosowania naszego Diatomitu. Jednym z najważniejszych celów naszej działalności jest dzielenie się tą wiedzą z Państwem

Aby przekazać ją w możliwie najbardziej przystępny sposób uruchomiliśmy specjalistyczny blog “Akademia Krzemu”. Na łamach bloga dzielimy się ciekawymi informacjami na temat stosowania Diatomitu, ale nie tylko. Akademia Krzemu to miejsce w 100% poświęcone krzemowi, pierwiastkowi życia, który niesie szereg korzyści nie tylko dla ludzi, ale również dla roślin oraz zwierząt. Dlatego też oprócz treści przeznaczonych dla konsumentów, znajdują się tam informacje dotyczące stosowania krzemu organicznego np. w rolnictwie czy ogrodnictwie. Wszystko jednak logicznie rozmieszczone. Tak, aby każdy bez problemu znalazł treści najciekawsze dla siebie.

AKADEMIA KRZEMU

Kompedium wiedzy dotyczące wykorzystania krzemu

Sprawdź

AMORFICZNA ZIEMIA
OKRZEMKOWA

Perma-Guard Europe

W Perma-Guard Europe oferujemy najwyższej jakości naturalny krzem organiczny pochodzący ze złóż skamieniałych pancerzyków okrzemek Melosira Preicelanica. Są o to okrzemki żyjące w środowisku bardzo czystej, słodkiej wody. Złoża, z których wydobywana jest nasza ziemia okrzemkowa należą do 4 najczystszych złóż zlokalizowanych w USA, zatwierdzonych przez Amerykańską Agencję ds. Żywności i Leków jako te o jakości spożywczej.

 

  • wysoka zawartość krzemu organicznego
  • amorficzna ziemia okrzemkowa najwyższej jakości
  • dostępne produkty z wartościowymi naturalnymi dodatkami

Pozytywne działanie

Naturalna ziemia okrzemkowa

Dla kobiet

Dla seniorów

Dla aktywnych

PGSilica - Okrzemki spożywcze, kosmetyczne, krzem suplementacja

Jeśli macie Państwo dodatkowe pytania dotyczące zastosowania naszych produktów zapraszamy do naszych kanałów informacyjnych.