Linia SilicaMed
OKRZEMKI
+ Owoce Egzotyczne

Suplement przeznaczony jest dla osób pragnących
poprawić stan skóry, włosów i paznokci

Przejdź do sklepu
Przejdź do sklepu

ŻRÓDŁO NATURALNEGO KRZEMU

Innowacyjne połączenie wartościowego krzemu z wyjątkowym smakiem owoców egzotycznych.

Suplement Diety

Diatomit Perma-Guard Europe to krzem o jakości spożywczej potwierdzonej atestami i certyfikatami (m.in. FDA, OMRI).
Naturalne Owoce

Okrzemki z doskonałymi owocami liofilizowanymi są w 100% naturalne jak wszystkie produkty Perma-Guard Europe i smaczne jak nigdy dotąd.
Dodatek Inuliny

Całości dopełnia szczypta inuliny, która wnosi nutę naturalnej słodyczy.
NATURALNA INULINA
Linia SilicaMed
Jest naturalnie występującym cukrem o bardzo dużej rozpuszczalności i niewielkiej kaloryczności (ma zerowy indeks glikemiczny). Inulina stosowana w produktach serii SilicaMed pozyskiwana jest z cykorii. W naszych suplementach używamy inuliny w celu zwiększenia doznań smakowych.
ANANAS LIOFILIZOWANY
Linia SilicaMed
Powstaje podczas procesu odwodnienia owoców przez sublimację lodu. Proces ten pozwala zachować właściwości odżywcze i organoleptyczne świeżego ananasa. Ananas jest owocem o dużych wartościach odżywczych. Specjaliści podkreślają jego właściwości przeciwzapalne, odchudzające, a nawet przeciwbólowe. Dobrą sławę ananas zyskał głównie dzięki zawartości enzymu bromelainy.
KIWI LIOFILIZOWANE
Linia SilicaMed
W produktach SilicaMed stosujemy kiwi w postaci liofilizowanej, które zachowuje właściwości odżywcze i organoleptyczne świeżego kiwi. Podobnie jak banan, kiwi to skarbnica potasu. Nie brakuje w nim również witaminy C. Ponadto kiwi zawiera luteinę, która pozytywnie wpływa na wzrok.
ZIEMIA OKRZEMKOWA
Linia SilicaMed
Amorficzna ziemia okrzemkowa Perma-Guard Europe to najwyższej jakości naturalny krzem organiczny pochodzący ze złóż skamieniałych pancerzyków okrzemek Melosira Preicelanica. Są o to okrzemki żyjące w środowisku bardzo czystej, słodkiej wody. Złoża, z których wydobywana jest nasza ziemia okrzemkowa należą do 4 najczystszych złóż zlokalizowanych w USA.
BANAN LIOFILIZOWANY
Linia SilicaMed
Powstaje podczas odwodnienia owoców przez sublimację lodu. Proces ten pozwala zachować właściwości odżywcze i organoleptyczne świeżego banana. Owoc ten jest jednym z najlepszych źródeł potasu. Z kolei zawartość pektyn sprawia, że banany mogą przyczyniać się do obniżenia poziomu cholesterolu.

OKRZEMKI

+ owoce egzotyczne

Naturalna ziemia okrzemkowa najwyższej jakości o smaku owoców egzotycznych. To innowacyjne połączenie wartościowego krzemu z wyjątkowym smakiem owoców tropikalnych. Całości dopełnia szczypta inuliny, która wnosi nutę naturalnej słodyczy. Okrzemki z owocami egzotycznymi są w 100% naturalne jak wszystkie produkty Perma-Guard Europe i smaczne jak nigdy dotąd.

Amorficzna ziemia okrzemkowa zapewnia wielostronne działanie na organizm ludzki wzmacniając go i wspomagając jego oczyszczanie zarazem. To znakomite źródło naturalnego krzemu, które wydatnie poprawia stan włosów, skóry i paznokci, a także odtruwa organizm z metali ciężkich.

poprawia stan włosów, skóry i paznokci

zawiera dodatkowo porcję liofilizowanych owoców egzotycznych

zawiera dużą porcję krzemu organicznego najwyższej jakości

ZALECANE DLA KOBIET, SENIORÓW, DLA KAŻDEGO

Dawkowanie i stosowanie

Zalecane dzienne spożycie wynosi 3 g. Wartość tą łatwo jest odmierzyć, ponieważ każde opakowanie wyposażone jest w poręczną miarkę. 200-gramowy słoiczek okrzemek z owocami egzotycznymi zapewnia ponad 60 dni suplementacji krzemem. Produkt w celu spożycia należy rozpuścić w wodzie lub innym napoju (w zależności od preferencji).

Jeśli odczujesz, że porcja jest zbyt duża zmniejsz ją do 0,5 miarki (1,5 g) i stopniowo zwiększaj dzienną porcję do 1 miarki (3 g). Pamiętaj aby pić 2 l wody dziennie. W przypadku dzieci od 12 roku życia zaleca się spożycie 0,5 miarki (1,5 g) produktu dziennie. Jeśli obawiasz się, że porcja jest zbyt duża, możesz rozpocząć suplementację od 0,25 miarki (0,75 g).

PGSilica - Okrzemki spożywcze, kosmetyczne, krzem suplementacja

Jeśli macie Państwo dodatkowe pytania dotyczące zastosowania naszych produktów zapraszamy do naszych kanałów informacyjnych.