Linia Diatomit
Diatomit
Amorficzna ziemia okrzemkowa

Suplement przeznaczony jest dla osób pragnących
wzmocnić i oczyścić własny organizm.

Przejdź do sklepu
Przejdź do sklepu
Linia Diatomit
Diatomit

Suplement przeznaczony jest dla osób pragnących wzmocnić i oczyścić własny organizm.

ŻRÓDŁO NATURALNEGO KRZEMU

Krzem organiczny najwyższej jakości pochodzący z najczystszych źródeł.

Suplement diety

Diatomit Perma-Guard Europe to krzem o jakości spożywczej potwierdzonej atestami i certyfikatami (m.in. FDA, OMRI).
Wolność wyboru
Diatomit dostępny jest w opakowaniach różnej wielkości, aby w najlepszy sposób odpowiedzieć na oczekiwania wszystkich użytkowników.
Ogromna popularność

Oferowany przez Perma-Guard Europe Diatomit to najlepiej rozpoznawalna marka amorficznej ziemi okrzemkowej. Dostępny jest na polskim rynku od 2012 roku.

WZMACNIA ORGANIZM
Linia Diatomit
Pozytywnie wpływa na układy mięśniowy i naczyniowy. Wspomaga tworzenie się kolagenu i elastyny zmniejszając ryzyko urazów.
WSPOMAGA OCZYSZCZANIE
Linia Diatomit
Krzem w postaci amorficznej ziemi okrzemkowej wspomaga oczyszczanie układu pokarmowego z pasożytów oraz odtruwanie organizmu z metali ciężkich.
WPŁYWA NA UKŁAD RUCHU
Linia Diatomit
Krzem wzmacnia układ kostny, wpływa na zwiększenie elastyczności stawów, ma również pozytywny wpływ na szybsze gojenie się złamanych kości.

AMORFICZNA ZIEMIA
OKRZEMKOWA

Perma Guard Europe

Diatomit, to ciesząca się ogromną popularnością naturalna amorficzna ziemia okrzemkowa najwyższej jakości. Oferowana przez nas ziemia okrzemkowa pochodzi ze złóż skamieniałych pancerzyków okrzemek Melosira Preicelanica. Są to okrzemki żyjące w środowisku bardzo czystej słodkiej wody. Jest to najlepiej przyswajalna forma krzemu organicznego wyróżniająca się bardzo wysoką zawartością krzemionki (92% SiO2).

zawiera dużą porcję krzemu organicznego najwyższej jakości

działa pozytywnie na wzmacnianie i oczyszczanie organizmu

ZALECANE DLA KOBIET, SENIORÓW, DLA KAŻDEGO

Dawkowanie i stosowanie

Zalecane dzienne spożycie wynosi 3 g. Wartość tą łatwo jest odmierzyć, ponieważ każde opakowanie wyposażone jest w poręczną miarkę. 200-gramowy słoiczek okrzemek zapewnia ponad 60 dni suplementacji krzemem. Opakowanie 400-gramowe starcza na ponad 130 dni, natomiast 1-kilogramowe wiaderko gwarantuje ponad 330 dni suplementacji. Produkt w celu spożycia należy rozpuścić w wodzie lub innym napoju (w zależności od preferencji).

Jeśli odczujesz, że porcja jest zbyt duża zmniejsz ją do 0,5 miarki (1,5 g) i stopniowo zwiększaj dzienną porcję do 1 miarki (3 g). Pamiętaj aby pić 2 l wody dziennie. W przypadku dzieci od 12 roku życia zaleca się spożycie 0,5 miarki (1,5 g) produktu dziennie. Jeśli obawiasz się, że porcja jest zbyt duża, możesz rozpocząć suplementację od 0,25 miarki (0,75g).

PGSilica - Okrzemki spożywcze, kosmetyczne, krzem suplementacja

Jeśli macie Państwo dodatkowe pytania dotyczące zastosowania naszych produktów zapraszamy do naszych kanałów informacyjnych.