Linia Diatomit
Diatomit
Amorficzna ziemia okrzemkowa

Suplement diety przeznaczony jest dla osób pragnących
wzmocnić i oczyścić własny organizm.

Przejdź do sklepu
Przejdź do sklepu
Linia Diatomit
Diatomit

Suplement przeznaczony jest dla osób pragnących wzmocnić i oczyścić własny organizm.

ŻRÓDŁO NATURALNEGO KRZEMU

Krzem organiczny najwyższej jakości pochodzący z najczystszych źródeł.

Suplement diety

Diatomit Perma-Guard Europe to krzem o jakości spożywczej potwierdzonej atestami (m.in. FDA, OMRI).
Wolność wyboru
Diatomit dostępny jest w opakowaniach różnej wielkości, aby w najlepszy sposób odpowiedzieć na oczekiwania wszystkich użytkowników.

Ogromna popularność
Oferowany przez Perma-Guard Europe Diatomit to najlepiej rozpoznawalna marka amorficznej ziemi okrzemkowej. Dostępny jest na polskim rynku od 2012 roku.
MECHANICZNE OCZYSZCZANIE
Linia Diatomit
Krzem w postaci ziemi okrzemkowej mechanicznie oczyszcza układ pokarmowy. Pancerzykowe cylindry okrzemek są bardzo twarde i mają ostre krawędzie, a przechodząc przez jelito delikatnie skrobią jego ściany wymiatając zanieczyszczenia z organizmu, nie uszkadzając jednocześnie błon śluzowych i ścian jelita.
CZYSTE OKRZEMKI
Linia Diatomit
Diatomit to okrzemki żyjące w środowisku bardzo czystej, słodkiej wody. Złoża, z których wydobywana jest ziemia okrzemkowa znajdująca się w naszych suplementach należą do 4 najczystszych złóż zlokalizowanych w USA.
60 LAT DOŚWIADCZENIA
Linia Diatomit
Lata doświadczeń na rynku powoduje, że możemy dostarczać produkt najwyższej jakości. Okrzemki zawarte w suplemencie diety przechodzą przez bardzo delikatny proces oczyszczania, który polega na płukaniu gorącą wodą i osuszaniu gorącym powietrzem tak, by wydobyć poszczególne frakcje okrzemek, nie dopuszczając do uszkodzenia skorupek. Proces ten trwa od 3 do 5 tygodni.

AMORFICZNA ZIEMIA
OKRZEMKOWA

Perma Guard Europe

Diatomit, to ciesząca się ogromną popularnością naturalna amorficzna ziemia okrzemkowa najwyższej jakości. Oferowana przez nas ziemia okrzemkowa pochodzi ze złóż skamieniałych pancerzyków okrzemek Melosira Preicelanica. Są to okrzemki żyjące w środowisku bardzo czystej słodkiej wody. Jest to najlepiej przyswajalna forma krzemu organicznego wyróżniająca się bardzo wysoką zawartością krzemionki (92% SiO2).

zawiera dużą porcję krzemu organicznego najwyższej jakości

działa pozytywnie na wzmacnianie i oczyszczanie organizmu

ZALECANE DLA KOBIET, SENIORÓW, DLA KAŻDEGO

Dawkowanie i stosowanie

Zalecana dzienna porcja produktu do spożycia 3 g

Osoby dorosłe: miarkę (3g) wsypać do szklanki i zalać wodą lub innym napojem. Wymieszać. Okrzemki jako krzemionka są nierozpuszczalne, ale stworzą zawiesinę, którą należy wypić.

Dzieci od 12 roku życia: miarkę (1,5g) wsypać do szklanki i zalać wodą lub innym napojem. Wymieszać. Okrzemki jako krzemionka są nierozpuszczalne, ale stworzą zawiesinę, którą należy wypić.

PGSilica - Okrzemki spożywcze, kosmetyczne, krzem suplementacja

Jeśli macie Państwo dodatkowe pytania dotyczące zastosowania naszych produktów zapraszamy do naszych kanałów informacyjnych.