Linia Diatomit
Diatomit
Amorficzna ziemia okrzemkowa

Suplement diety przeznaczony jest dla osób pragnących
wzmocnić i oczyścić własny organizm.

Przejdź do sklepu
Przejdź do sklepu
Linia Diatomit
Diatomit

Suplement przeznaczony jest dla osób pragnących wzmocnić i oczyścić własny organizm.

ŻRÓDŁO NATURALNEGO KRZEMU
Krzem organiczny najwyższej jakości pochodzący z najczystszych źródeł.
Suplement Diety
Diatomit Perma-Guard Europe to krzem o jakości spożywczej potwierdzonej atestami (m.in. FDA, OMRI).
Wolność wyboru
Diatomit dostępny jest w opakowaniach różnej wielkości, aby w najlepszy sposób odpowiedzieć na oczekiwania wszystkich użytkowników.

Ogromna popularność
Oferowany przez Perma-Guard Europe Diatomit to najlepiej rozpoznawalna marka amorficznej ziemi okrzemkowej. Dostępny jest na polskim rynku od 2012 roku.
MECHANICZNE OCZYSZCZANIE
Linia Diatomit
Krzem w postaci ziemi okrzemkowej mechanicznie oczyszcza układ pokarmowy. Pancerzykowe cylindry okrzemek są bardzo twarde i mają ostre krawędzie, a przechodząc przez jelito delikatnie skrobią jego ściany wymiatając zanieczyszczenia z organizmu, nie uszkadzając jednocześnie błon śluzowych i ścian jelita.
CZYSTE OKRZEMKI
Linia Diatomit
Diatomit to okrzemki żyjące w środowisku bardzo czystej, słodkiej wody. Złoża, z których wydobywana jest ziemia okrzemkowa znajdująca się w naszych suplementach należą do 4 najczystszych złóż zlokalizowanych w USA.
60 LAT DOŚWIADCZENIA
Linia Diatomit
Lata doświadczeń na rynku powoduje, że możemy dostarczać produkt najwyższej jakości. Okrzemki zawarte w suplemencie diety przechodzą przez bardzo delikatny proces oczyszczania, który polega na płukaniu gorącą wodą i osuszaniu gorącym powietrzem tak, by wydobyć poszczególne frakcje okrzemek, nie dopuszczając do uszkodzenia skorupek. Proces ten trwa od 3 do 5 tygodni.

AMORFICZNA ZIEMIA
OKRZEMKOWA

Perma Guard Europe

  • Diatomit, to ciesząca się ogromną popularnością naturalna amorficzna ziemia okrzemkowa najwyższej jakości. Oferowana przez nas ziemia okrzemkowa pochodzi ze złóż skamieniałych pancerzyków okrzemek Melosira Preicelanica. Są to okrzemki żyjące w środowisku bardzo czystej słodkiej wody. Jest to najlepiej przyswajalna forma krzemu organicznego wyróżniająca się bardzo wysoką zawartością krzemionki (92% SiO2).

 

  • zawiera dużą porcję krzemu organicznego najwyższej jakości
  • działa pozytywnie na wzmacnianie i oczyszczanie organizmu

ZALECANE DLA KOBIET, SENIORÓW, DLA KAŻDEGO

Dawkowanie i stosowanie

Zalecana dzienna porcja produktu do spożycia 3 g

Osoby dorosłe: miarkę (3g) wsypać do szklanki i zalać wodą lub innym napojem. Wymieszać. Okrzemki jako krzemionka są nierozpuszczalne, ale stworzą zawiesinę, którą należy wypić.

Dzieci od 12 roku życia: miarkę (1,5g) wsypać do szklanki i zalać wodą lub innym napojem. Wymieszać. Okrzemki jako krzemionka są nierozpuszczalne, ale stworzą zawiesinę, którą należy wypić.

PGSilica - Okrzemki spożywcze, kosmetyczne, krzem suplementacja

Jeśli macie Państwo dodatkowe pytania dotyczące zastosowania naszych produktów zapraszamy do naszych kanałów informacyjnych.