Linia SilicaMed
OKRZEMKI
+ Owoce Polskie

Suplement przeznaczony jest dla osób pragnących
poprawić stan skóry, włosów i paznokci

Przejdź do sklepu
Przejdź do sklepu

ŻRÓDŁO NATURALNEGO KRZEMU

Innowacyjne połączenie wartościowego krzemu z wyjątkowym smakiem polskich owoców jabłoni i wiśni.

Suplement Diety

Diatomit Perma-Guard Europe to krzem o jakości spożywczej potwierdzonej atestami i certyfikatami (m.in. FDA, OMRI).
Naturalne Owoce

Okrzemki z doskonałymi owocami liofilizowanymi są w 100% naturalne jak wszystkie produkty Perma-Guard Europe i smaczne jak nigdy dotąd.
Dodatek Inuliny

Całości dopełnia szczypta inuliny, która wnosi nutę naturalnej słodyczy.
ZIEMIA OKRZEMKOWA
Linia SilicaMed
Amorficzna ziemia okrzemkowa Perma-Guard Europe to najwyższej jakości naturalny krzem organiczny pochodzący ze złóż skamieniałych pancerzyków okrzemek Melosira Preicelanica. Są o to okrzemki żyjące w środowisku bardzo czystej, słodkiej wody. Złoża, z których wydobywana jest nasza ziemia okrzemkowa należą do 4 najczystszych złóż zlokalizowanych w USA.
WIŚNIA LIOFILIZOWANA
Linia SilicaMed
Naukowcy zgodnie twierdzą, że wiśnie to owoce posiadające wiele atutów zarówno w kontekście żywienia, jak i właściwości leczniczych. Mimo iż owoce wiśni w większości składają się z wody, to nie brak w nich witamin, minerałów i prozdrowotnych przeciwutleniaczy. Wiśnie wspomagają pracę serca oraz układu moczowego.
NATURALNA INULINA
Linia SilicaMed
Jest naturalnie występującym cukrem o bardzo dużej rozpuszczalności i niewielkiej kaloryczności (ma zerowy indeks glikemiczny). Inulina stosowana w produktach serii SilicaMed pozyskiwana jest z cykorii. W naszych suplementach używamy inuliny w celu zwiększenia doznań smakowych.
JABŁKO LIOFILIZOWANE
Linia SilicaMed
Skoro ``polskie owoce`` to nie mogło zabraknąć jabłka liofilizowanego (13 g). Jabłka to owoce pełne witamin i minerałów (m.in. potas). Specjaliści twierdzą, że jabłka regulują pracę jelit (co idzie wespół z właściwościami oczyszczającymi amorficznej ziemi okrzemkowej) oraz są pomocne w procesie trawienia.

OKRZEMKI

+ polskie owoce

Naturalna ziemia okrzemkowa najwyższej jakości o smaku owoców polskich owoców. To innowacyjne połączenie wartościowego krzemu z wyjątkowym smakiem polskich owoców jabłoni i wiśni. Całości dopełnia szczypta inuliny, która wnosi nutę naturalnej słodyczy. Okrzemki z polskimi owocami są w 100% naturalne jak wszystkie produkty Perma-Guard Europe i smaczne jak nigdy dotąd.

Amorficzna ziemia okrzemkowa zapewnia wielostronne działanie na organizm ludzki wzmacniając go i oczyszczając zarazem. To znakomite źródło naturalnego krzemu, które wydatnie poprawia stan włosów, skóry i paznokci, a także odtruwa organizm z metali ciężkich.

poprawia stan włosów, skóry i paznokci

zawiera dodatkowo porcję liofilizowanych polskich owoców

zawiera dużą porcję krzemu organicznego najwyższej jakości

ZALECANE DLA KOBIET, SENIORÓW, DLA KAŻDEGO

Dawkowanie i stosowanie

Zalecane dzienne spożycie wynosi 3 g. Wartość tą łatwo jest odmierzyć, ponieważ każde opakowanie wyposażone jest w poręczną miarkę. 200-gramowy słoiczek okrzemek z polskimi owocami zapewnia ponad 60 dni suplementacji krzemem. Produkt w celu spożycia należy rozpuścić w wodzie lub innym napoju (w zależności od preferencji).

Jeśli odczujesz, że porcja jest zbyt duża zmniejsz ją do 0,5 miarki (1,5 g) i stopniowo zwiększaj dzienną porcję do 1 miarki (3 g). Pamiętaj aby pić 2 l wody dziennie. W przypadku dzieci od 12 roku życia zaleca się spożycie 0,5 miarki (1,5 g) produktu dziennie. Jeśli obawiasz się, że porcja jest zbyt duża, możesz rozpocząć suplementację od 0,25 miarki (0,75 g).

PGSilica - Okrzemki spożywcze, kosmetyczne, krzem suplementacja

Jeśli macie Państwo dodatkowe pytania dotyczące zastosowania naszych produktów zapraszamy do naszych kanałów informacyjnych.