Linia SilicaMed
OKRZEMKI
+ Kolagen

Suplement przeznaczony jest dla osób aktywnych
oraz wszystkich pragnących wspomóc własny układ ruchu

Przejdź do sklepu
Przejdź do sklepu

ŻRÓDŁO NATURALNEGO KRZEMU

Innowacyjne połączenie wartościowego krzemu z kolagenem i dodatkiem owoców jagodowych.

Suplement Diety

Diatomit Perma-Guard Europe to krzem o jakości spożywczej potwierdzonej atestami i certyfikatami (m.in. FDA, OMRI).
Naturalne Owoce

Okrzemki z doskonałymi owocami liofilizowanymi są w 100% naturalne jak wszystkie produkty Perma-Guard Europe i smaczne jak nigdy dotąd.
Kolagen hydrolizowany

Nasz suplement zawiera 30 g rybiego kolagenu hydrolizowanego.
ZIEMIA OKRZEMKOWA
Linia SilicaMed
Amorficzna ziemia okrzemkowa Perma-Guard Europe to najwyższej jakości naturalny krzem organiczny pochodzący ze złóż skamieniałych pancerzyków okrzemek Melosira Preicelanica. Są o to okrzemki żyjące w środowisku bardzo czystej, słodkiej wody. Złoża, z których wydobywana jest nasza ziemia okrzemkowa należą do 4 najczystszych złóż zlokalizowanych w USA.
KOLAGEN HYDROLIZOWANY
Linia SilicaMed
W skład okrzemek i kolagenu wchodzi kolagen rybi hydrolizowany (30 g). Kolagen pełni szereg rozmaitych funkcji poczynając od właściwości kosmetycznych związanych z poprawą jędrności skóry, na usprawnieniu elastyczności stawów kończąc.
CZARNA PORZECZKA LIOFILIZOWANA
Linia SilicaMed
W okrzemkach z kolagenem znajduje się dodatek 7 g liofilizowanej czarnej porzeczki. Jednym z największych atutów tego pysznego owocu jest ogromna zawartość witaminy C. W 100 g owoców znajduje się 260% dziennego zapotrzebowania na tą witaminę. Czarna porzeczka to również bogate źródło antyoksydantów (m.in. antocyjany, rutyna) oraz kwasów fenolowych. Naukowcy podkreślają, iż owoce czarnej porzeczki obniżają poziom cholesterolu we krwi oraz wspomagają pracę oczu.
NATURALNA INULINA
Linia SilicaMed
Jest naturalnie występującym cukrem o bardzo dużej rozpuszczalności i niewielkiej kaloryczności (ma zerowy indeks glikemiczny). Inulina stosowana w produktach serii SilicaMed pozyskiwana jest z cykorii. W naszych suplementach używamy inuliny w celu zwiększenia doznań smakowych.
ARONIA LIOFILIZOWANA
Linia SilicaMed
To jeden z wartościowych dodatków zamkniętych w opakowaniu okrzemek z kolagenem. Owoce aronii zawierają witaminę P, C, witaminy z grupy B oraz witaminę E. Są również źródłem żelaza, wapnia i mikroelementów. Stosowana jest również w medycynie, głównie w leczeniu schorzeń układu krwionośnego, ale nie tylko.
CZARNY BEZ LIOFILIZOWANY
Linia SilicaMed
Uzupełnieniem wyjątkowo ``witaminowego`` składu okrzemek z kolagenem jest liofilizowany czarny bez (6 g). Jest to roślina, którą stosuje się zarówno w lecznictwie, jak i kosmetyce. Największą wartość mają owoce i kwiaty czarnego bzu. Ich właściwości wykorzystywane są m.in. w przeziębieniach oraz pielęgnacji skóry.

OKRZEMKI

+ kolagen

Naturalna ziemia okrzemkowa najwyższej jakości w duecie z kolagenem to świetnie uzupełniający się zestaw wspomagający układ ruchu człowieka. Co więcej, witamina C zawarta w owocach czarnej porzeczki, aronii i czarnego bzu bierze udział w procesie syntezy kolagenu. Całości dopełnia szczypta inuliny, która podkreśla smak owoców i wnosi nutę naturalnej słodyczy. Okrzemki z kolagenem są w 100% naturalne jak wszystkie produkty Perma-Guard Europe.
Amorficzna ziemia okrzemkowa zapewnia wielostronne działanie na organizm ludzki wzmacniając go i oczyszczając zarazem. To znakomite źródło naturalnego krzemu, które wydatnie poprawia stan włosów, skóry i paznokci, a także odtruwa organizm z metali ciężkich.

wspomaga układ ruchu

zawiera dużą porcję krzemu organicznego najwyższej jakości

zawiera dodatkowo porcję liofilizowanych owoców

wyróżniających się dużą zawartością witaminy C

ZALECANE DLA KOBIET, SENIORÓW, DLA KAŻDEGO

Dawkowanie i stosowanie

Zalecane dzienne spożycie wynosi 3 g. Wartość tą łatwo jest odmierzyć, ponieważ każde opakowanie wyposażone jest w poręczną miarkę. 200-gramowy słoiczek okrzemek z kolagenem zapewnia ponad 60 dni suplementacji krzemem. Produkt w celu spożycia należy rozpuścić w wodzie lub innym napoju (w zależności od preferencji).

Jeśli odczujesz, że porcja jest zbyt duża zmniejsz ją do 0,5 miarki (1,5 g) i stopniowo zwiększaj dzienną porcję do 1 miarki (3 g). Pamiętaj aby pić 2 l wody dziennie. W przypadku dzieci od 12 roku życia zaleca się spożycie 0,5 miarki (1,5 g) produktu dziennie. Jeśli obawiasz się, że porcja jest zbyt duża, możesz rozpocząć suplementację od 0,25 miarki (0,75 g).

PGSilica - Okrzemki spożywcze, kosmetyczne, krzem suplementacja

Jeśli macie Państwo dodatkowe pytania dotyczące zastosowania naszych produktów zapraszamy do naszych kanałów informacyjnych.