Silicamed Okrzemki Fossil Shell Flour Idealne wspomaganie dla każdego KON SKLEP AGRO KONTAKT

KRZEM DLA KAŻDEGO

Amorficzna ziemia okrzemkowa Perma-Guard Europe może być idealnym uzupełnieniem zróżnicowanej diety zarówno kobiet jak i mężczyzn. Pochodzi ze złoża słodkowodnego o wysokiej czystości i spełnia wymagania Food Chemical Codex, co oznacza, że może być stosowana w przemyśle spożywczym.

Uzupełnia dietę

Uzupełnia codzienną dietę dorosłego człowieka w składniki naturalnie występujące w krzemie. 
60 lat doświadczenia

Perma-Guard Europe, lider branży, ze swoim ponad 60 letnim doświadczeniem, jest firmą znaną w całym świecie jako dostawca najczystszej ziemi okrzemkowej o jakości spożywczej. 
Wspomaga oczyszczanie

Krzem w postaci amorficznej ziemi okrzemkowej wpływa na mechaniczne oczyszczanie układu pokarmowego. 
3 mln okrzemek
Linia SilicaMed
W zalecanej dziennej porcji 3 g znajduje się 3 mln okrzemek. Powierzchnia chłonna 1 g okrzemek to 35,7 m2, co oznacza, że powierzchnia chłonna opakowania 200 g miałaby wielkość boiska piłkarskiego (7140 m2).
PG EUROPE - LIDER BRANŻY
Linia SilicaMed
Perma-Guard Europe, stosuje bardzo delikatny proces oczyszczania okrzemek polegający na naprzemiennym płukaniu gorącą wodą i osuszaniu gorącym powietrzem. Wszystko po to, by wydobyć poszczególne frakcje okrzemek, nie dopuszczając do uszkodzenia skorupek. Proces ten trwa od 3 do 5 tygodni.
USUWANIE ZANIECZYSZCZEŃ W ORGANIZMIE
Linia SilicaMed
Pancerzykowe cylindry okrzemek są bardzo twarde i mają ostre krawędzie, a przechodząc przez jelito delikatnie skrobią jego ściany wymiatając zanieczyszczenia z organizmu, nie uszkadzając jednocześnie błon śluzowych i ścian jelita.

OKRZEMKI + OWOCE LIOFILIZOWANE

Polecany produkt

Naturalna ziemia okrzemkowa najwyższej jakości z dodatkiem owoców liofilizowanych. To innowacyjne połączenie wartościowego krzemu z wyjątkowym smakiem owoców aronii, czarnej porzeczki i czarnego bzu i innych . Całości dopełnia szczypta inuliny, która wnosi nutę naturalnej słodyczy. Okrzemki z owocami liofilizowanymi  są w 100% naturalne, jak wszystkie produkty Perma-Guard Europe i smaczne jak nigdy dotąd.

 

  • zawiera dodatkowo porcję liofilizowanych owoców jagodowych
  • zawiera dużą porcję krzemu organicznego najwyższej jakości
Sklep Online

Pozytywne działanie

Naturalna ziemia okrzemkowa

Dla kobiet

Dla seniorów

Dla aktywnych

PGSilica - Okrzemki spożywcze, kosmetyczne, krzem suplementacja

Jeśli macie Państwo dodatkowe pytania dotyczące zastosowania naszych produktów zapraszamy do naszych kanałów informacyjnych.