Silicamed Okrzemki Fossil Shell Flour Idealne wspomaganie dla każdego KON SKLEP AGRO KONTAKT

KRZEM DLA KAŻDEGO

Amorficzna ziemia okrzemkowa Perma-Guard Europe może być idealnym uzupełnieniem zróżnicowanej diety zarówno kobiet jak i mężczyzn. Pochodzi ze złoża słodkowodnego o wysokiej czystości i spełnia wymagania Food Chemical Codex, co oznacza, że może być stosowana w przemyśle spożywczym.

Uzupełnia dietę

Uzupełnia codzienną dietę dorosłego człowieka w składniki naturalnie występujące w krzemie. 
60 lat doświadczenia

Perma-Guard Europe, lider branży, ze swoim ponad 60 letnim doświadczeniem, jest firmą znaną w całym świecie jako dostawca najczystszej ziemi okrzemkowej o jakości spożywczej. 
Wspomaga oczyszczanie

Krzem w postaci amorficznej ziemi okrzemkowej wpływa na mechaniczne oczyszczanie układu pokarmowego. 

Diatomit VITA

Suplement diety

Diatomit, to ciesząca się ogromną popularnością naturalna amorficzna ziemia okrzemkowa najwyższej jakości. Oferowana przez nas ziemia okrzemkowa pochodzi ze złóż skamieniałych pancerzyków okrzemek Melosira Preicelanica. Są to okrzemki żyjące w środowisku bardzo czystej słodkiej wody. Jest to najlepiej przyswajalna forma krzemu organicznego wyróżniająca się bardzo wysoką zawartością krzemionki (92% SiO2).

 

  • zawiera dużą porcję krzemu organicznego najwyższej jakości
  • działa pozytywnie na wzmacnianie i oczyszczanie organizmu
Sklep Online
3 mln okrzemek
Linia SilicaMed
W zalecanej dziennej porcji 3 g znajduje się 3 mln okrzemek. Powierzchnia chłonna 1 g okrzemek to 35,7 m2, co oznacza, że powierzchnia chłonna opakowania 200 g miałaby wielkość boiska piłkarskiego (7140 m2).
PG EUROPE - LIDER BRANŻY
Linia SilicaMed
Perma-Guard Europe, stosuje bardzo delikatny proces oczyszczania okrzemek polegający na naprzemiennym płukaniu gorącą wodą i osuszaniu gorącym powietrzem. Wszystko po to, by wydobyć poszczególne frakcje okrzemek, nie dopuszczając do uszkodzenia skorupek. Proces ten trwa od 3 do 5 tygodni.
USUWANIE ZANIECZYSZCZEŃ W ORGANIZMIE
Linia SilicaMed
Pancerzykowe cylindry okrzemek są bardzo twarde i mają ostre krawędzie, a przechodząc przez jelito delikatnie skrobią jego ściany wymiatając zanieczyszczenia z organizmu, nie uszkadzając jednocześnie błon śluzowych i ścian jelita.

OKRZEMKI + OWOCE LIOFILIZOWANE

Polecany produkt

Naturalna ziemia okrzemkowa najwyższej jakości z dodatkiem owoców liofilizowanych. To innowacyjne połączenie wartościowego krzemu z wyjątkowym smakiem owoców aronii, czarnej porzeczki i czarnego bzu i innych . Całości dopełnia szczypta inuliny, która wnosi nutę naturalnej słodyczy. Okrzemki z owocami liofilizowanymi  są w 100% naturalne, jak wszystkie produkty Perma-Guard Europe i smaczne jak nigdy dotąd.

 

  • zawiera dodatkowo porcję liofilizowanych owoców jagodowych
  • zawiera dużą porcję krzemu organicznego najwyższej jakości
Sklep Online

Pozytywne działanie

Naturalna ziemia okrzemkowa

Dla kobiet

Dla seniorów

Dla aktywnych

PGSilica - Okrzemki spożywcze, kosmetyczne, krzem suplementacja

Jeśli macie Państwo dodatkowe pytania dotyczące zastosowania naszych produktów zapraszamy do naszych kanałów informacyjnych.