Silicamed Okrzemki Fossil Shell Flour Idealne wspomaganie dla seniorów KON SKLEP AGRO KONTAKT

KRZEM DLA OSÓB W SILE WIEKU

Krzem zawarty amorficznej ziemi okrzemkowej PermaGuard Europe jest jednym z kluczowych pierwiastków w żywieniu seniorów. Wśród wielu jego pozytywnych właściwości podkreśla się jego rolę we wzmacnianiu układu kostnego oraz układu naczyniowego.

Wpływa na układ kostny

Krzem wzmacnia układ kostny, zmniejsza bóle stawów i przyspiesza gojenie się złamanych kości. Krzem stosowany jest również przez osoby z osteoporozą czy reumatoidalnym zapaleniem stawów.
Wzmacnia organizm

Pozytywnie wpływa na układy mięśniowy i naczyniowy. Wspomaga tworzenie się kolagenu i elastyny zmniejszając ryzyko urazów.
Wspomaga oczyszczanie.

Krzem w postaci amorficznej ziemi okrzemkowej wspomaga oczyszczanie układu pokarmowego z pasożytów oraz odtruwanie organizmu z metali ciężkich.
USPRAWNIA UKŁAD KRWIONOŚNY
Linia Diatomit
Ma pozytywny wpływ na regulację ciśnienia krwi. Dieta bogata w krzem może mieć swój udział w zapobieganiu miażdżycy.
ZWIĘKSZA ODPORNOŚĆ
Linia Diatomit
Krzem ma ogromny wpływ na usuwanie z organizmów toksyn, m.in. aluminium (dlatego krzem stosowany jest u osób z chorobą Alzheimera). Ma udział w leczeniu zakażenia górnych dróg oddechowych.
POPRAWIA SAMOPOCZUCIE
Linia Diatomit
Krzem organiczny ma udział w leczeniu w trakcie zakażenia górnych dróg oddecStosowanie suplementacji krzemem prowadzi do zwiększenia siły witalnej organizmu, lepszego samopoczucia oraz polepszenia snu.

DIATOMIT

Polecany produkt

Diatomit, to ciesząca się ogromną popularnością naturalna amorficzna ziemia okrzemkowa najwyższej jakości. Oferowana przez nas ziemia okrzemkowa pochodzi ze złóż skamieniałych pancerzyków okrzemek Melosira Preicelanica. Są to okrzemki żyjące w środowisku bardzo czystej słodkiej wody. Jest to najlepiej przyswajalna forma krzemu organicznego wyróżniająca się bardzo wysoką zawartością krzemionki (92% SiO2).

działa pozytywnie na wzmacnianie i oczyszczanie organizmu

zawiera dużą porcję krzemu organicznego najwyższej jakości

Sklep Online
Sklep Online

Pozytywne działanie

Dowiedz się więcej
Dla osób aktywnych
Krzem organiczny Perma-Guard Europe
Dowiedz się więcej
Dla kobiet
Krzem organiczny Perma-Guard Europe
Dowiedz się więcej
Dla każdego
Krzem organiczny Perma-Guard Europe
PGSilica - Okrzemki spożywcze, kosmetyczne, krzem suplementacja

Jeśli macie Państwo dodatkowe pytania dotyczące zastosowania naszych produktów zapraszamy do naszych kanałów informacyjnych.