Woda krzemowa 6 x 1,5L

84

ARTEZYJSKA WODA KRZEMOWA

Produkt dostępny wyłącznie  opakowaniach zbiorczych 6 szt. x 1,5L

Artezyjska woda krzemowa, która jest głęboko ukryta pod warstwami gór granitowych powstałych z lawy wulkanicznej. Co gwarantuje jej wyjątkową czystość oraz zabezpiecza przed szkodliwymi działaniami człowieka.

Krzem ma szczególne znaczenie dla życia i zdrowia. Krzem jest składnikiem budującym tkankę łączną, czyli kości, stawy, ścięgna, skórę, ściany naczyń krwionośnych, a także zastawek serca. Minerał ten wspomaga pracę nerek, odporność organizmu, wspiera walkę ze stanami zapalnymi oraz astmą. Bierze udział w przemianie materii, wzmacnia tkankę płucną pobudzając regenerację płuc.

Krzem usuwa z organizmu toksyny I metale ciężkie). Zmniejsza ich toksyczne działanie, oczyszcza, odtruwa i działa przeciwgrzybiczo. Odgrywa ważną rolę w walce z rakiem.

Odpowiada za syntezę ponad 320 enzymów zaangażowanych w gospodarkę energetyczną komórki. Dorosła osoba powinna codziennie dostarczać 300 – 400 mg tego pierwiastka. Z wiekiem ilość magnezu w organizmie spada, dlatego tak ważne jest uzupełnianie go w codziennej diecie. Magnez w wodzie jest najlepiej przyswajalną formą dla organizmu ludzkiego.

Jednostka zakupowa: opakowanie zbiorcze 14 zł x 6 szt. = 84 zł

ILOŚĆ: