HolSil Mix

126 99

Holsil to holistyczna, synergiczna formuła odbudowy aktywności biologicznej gleby. Jest oparta o bakterie, kwasy humusowe i krzem, którego źródłem są długodziałające okrzemki amorficzne. Jego główne zadania to stymulacja o wydłużonym działaniu, odbudowa i ochrona naszych upraw.

Dwa pierwiastki życia: krzem pochodzenia organicznego (adesil) i węgiel wraz z węglem aktywnym (carbohumic) w połączeniu z symbiotycznymi bakteriami (fungizum) tworzą trio dzięki któremu rośliny zyskują solidną bazę dla swojego wzrostu i rozwoju, przeznaczoną głównie do wiosennych lub jesiennych zabiegów doglebowych. Bardziej odżywiona roślina zaowocuje znacznie lepszą kondycją rośliny i odpornością na stres środowiskowy przez cały sezon.więcej o działaniu każdego ze składników zestawu znajduje się na naszej stronie w opisie każdego z produktów.

Przeznaczenie

Zestaw holsil mix to przede wszystkim zestaw trzech preparatów biologicznych stworzony z myślą o pasjonatach ekologicznych rozwiązań: amatorach i profesjonalistach. Stanowi specjalną kompozycję składników wzajemnie wzmacniających swoje działanie przeznaczony do wsparcia wszystkich gatunków upraw. Dzięki niemu rośliny zyskują optymalne warunki do wzrostu i rozwoju.

Jak działa?

Zestaw wykorzystuje efekt synergii między trzema bardzo ważnymi dla gleby jej składowymi: materią organiczną, która przekształca się w próchnicę, mikroflorą glebową oraz sterownikiem dla bardzo wielu procesów biologiczno-chemicznych jakim jest krzem w formie organicznej – okrzemek.

ILOŚĆ: