AdeSil 1kg

60

Amorficzna ziemia okrzemkowa stosowana w celu wzmocnienia roślin i zabezpieczenia przed przymrozkami, suszą, a także działalnością szkodników i chorób grzybowych.

Adesil to naturalna amorficzna ziemia okrzemkowa o certyfikowanej jakości spożywczej. Powstała w wyniku osadzania się w zbiornikach wodnych, pancerzyków jednokomórkowych glonów – okrzemek. Jest długo działającą formą naturalnego krzemu, która z powodzeniem stosowana jest w ogrodach przydomowych. Możemy go zastosować na kwiecistych rabatach, do pielęgnacji drzew i krzewów ozdobnych, w naszych warzywnikach, uprawach sadowniczych, a nawet na trawniku. Ogromny potencjał adesilu kryje się w organicznej formie długo działającego krzemu oraz niezwykłych właściwościach samych pancerzyków okrzemek. Stymulator wzrostu adesil wyróżnia się bardzo wysoką zawartością krzemionki (92% si02, 43% si).

Przeznaczenie

Adesil przeznaczony jest do stosowania we wszystkich rodzajach roślin na wszystkie rodzaje gleb. Jego stosowanie powoduje polepszenie wzrostu, ładniejsze krzewienie się i kwitnienie roślin, a w przypadku upraw warzywnych i owocowych – zwiększa dodatkowo jakość plonów. Pozytywny wpływ na roślinę obserwuje się szczególnie przy niedoborze wody, silnym zakwaszenia gleby, silnym nasłonecznieniu, czy przy presji chorób i szkodników.

ILOŚĆ: