ZumSil 100ml

40

Zumsil to opatentowany stymulator wzrostu zawierający kwas ortokrzemowy pozyskiwany z amorficznej ziemi okrzemkowej. To najlepiej i najszybciej przyswajalna forma krzemu, którą można stosować interwencyjnie. Jest szybko pobierany przez liście, jak i korzenie rośliny i wyróżnia się wysoką zawartością krzemu (39,3 g / 100 ml).

Stymulator wzrostu zumsil zawiera dobrze przyswajalny krzem w postaci kwasu ortokrzemowego (30% h4sio4, 8,8 % si), który otrzymywany jest z naturalnej, amorficznej ziemi okrzemkowej. Powyższa forma krzemu (monomery i dimery kwasu ortokrzemowego) jest szybko pobierana zarówno przez liście, jaki i korzenie rośliny.

Przeznaczenie

Zumsil przeznaczony jest do stosowania we wszystkich rodzajach roślin na wszystkie rodzaje gleb. Polecany jest szczególnie w warunkach stresu abiotycznego, tj. Niedoboru wody, niedoboru fosforu w glebie, zasolenia gleby oraz zbyt niskich lub wysokich temperatur powietrza w okresie wzrostu roślin. Pozytywny wpływ na roślinę obserwuje także w warunkach stresu biotycznego tj.: presji chorób i szkodników. Stosowanie zumsilu poprawia kondycję i wygląd wszystkich roślin oraz jakość warzyw i owoców.

 

ILOŚĆ: